GÜVEN PLASTİK

 

 Güven Plastik 1960 yılından bugünlere kadar sektöre yön veren öncü firma..

Güven Plastik İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve 1960 yılından beri sektöre yön veren öncü bir firma olmuştur. Yirmiden fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Güven Plastik, her geçen gün çağın gerektirdiği şekilde kendini yenileyen ve yenilenmiş son teknoloji makine parkuru ile ürettiği ürünleri müşterilerine sunan yenilikçi bir firmadır.

Kuruluşundan itibaren ilke olarak benimsediği kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Güven Plastik, en kaliteli ürünü müşterilerine en uygun fiyata sunma gayreti içerisindedir.

Güven Plastik gelişim süreci 60lı yıllarda başladığı mat hortum üretimine yeni hortum çeşitlerini ilave edip 90lı yılların başında PVC boru üretimine başlayarak inşaat ve tesisat sistemlerine adım atmasıyla yol bulmuştur. İki binli yılların başından itibaren inşaat ve tesisat grubuna ağırlık veren Güven Plastik, tesisat boru ve ek parçaları imalatı ve atık su boru ve ek parçaları üretiminde büyük başarılara imza atmıştır.

Güven Plastik 2014 yılında Türkiye’de ilk Evapool havuz – süpürge hortumu üretimine başlamıştır .

2016 yılı itibariyle Güven Plastik iştiraki olan plastik çember üretimi fabrikası Tanpak ambalaj Sanayi ve Tic. Ltd. Şti Sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek ve kaliteli çözümler sunmak maksadı ile  Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur. Müşterilerine plastik çemberleme alanında kullanılan polyester (PET), polipropilen (PP) ve polyester kompozit çember üretimine  başlayarak kaliteli çözümler ve ürünler sunmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR