ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Emici-Verici Hortum

Her türlü suyun ve çeşitli kimyevi maddelerin aktarılması ve emilmesi işleminde kullanılan Emici Verici Hortumların iç yüzeyi düz ve kaygandır. Birçok kimyasala karşı dayanımı yüksektir.

Yeşil Emici Hortum

Tarım ve inşaat sektöründe suyu tahliyede kullanılan bu hortumlar , et kalınlığının fazla olmasından dolayı emici hortum olarak adlandırılır . Vakum değerleri sarı verici hortumlar göre daha fazladır . Pompadan öncesinde emiş için kullanılır .

Sarı Verici Hortum

Yeşil emici hortumlardan et kalınlığı biraz daha ince üretilen bu hortumlar , pompadan sonraki tahliye için kullanılır . İç yüzeyi düz, dış yüzeyi sert PVC den spiralli olarak üretilmiştir .

Gri Toz Emiş Hortumu

Hafif partikül emişi için üretilen hortum grubunda olup kırmızı toz emiş hortumlarımızdan biraz daha ince olacak şekilde üretilmiştir . yalnızca toz grubunun emişinde kullanılır .

Kırmızı Verici Hortum

Hafif parçacık emişi için üretilen kırmızı verici hortum, gri toz emiş hortumlarından şeffaf kısmı biraz daha kalın tutularak üretilir. Kullanımını belirginleştirmek ve Gri toz emiş hortumundan ayırmak amacı ile sert kısmı kırmızı renk üretilir.

Vidanjör Hortumu

Esnek şeffaf PVC ile kırılma ve yüksek mukavemete dayanıklı sert PVC hammaddenin birleşimi ile üretilen emici ve verici hortumudur. 4” çapında üretilir. Vidanjörlerde atığın nakli için kullanılan hortum türüdür. Ürün çalışma sıcaklığı -5°C ile +50°C aralığındadır.

Şeffaf Hortum

İçinden geçen sıvı akışkan maddenin daha net görülmesi amacı ile üretilen hortumlardır.. Basınçsız su, hava ve çeşitli sıvıların aktarılması ve tahliye işlerinde kullanıldığı gibi, seviye göstergelerinde de kullanılabilir. Şeffaf Hortumlar Lavabo altlarında ve muhtelif yerlerde her türlü suyun aktarılması işleminde kullanılır. Yumuşak PVC kısmının özelliği sayesinde Şeffaf Hortumlar yüksek bükülme özelliğine sahiptir

Bahçe Hortumu

Bahçe Hortumları her türlü sulama işlerinde kullanılır. (Bahçe, tarla, inşaat vb.) Hava şartlarına ve aşınmalara dayanıklıdır.Bahçe Hortumları Yüksek esneklik özelliğine sahiptir.

Gaz Hortumu

Gaz Hortumları Ev ve mutfaklardaki tüm LPG bağlantılarında kullanılır. (Kullanım boyu 1,25 metreyi geçmemelidir.) Aşınmaya, ozona ve her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Yüksek esneklik özelliğine sahiptir.

Su Giriş ve Tahliye Hortumu

Su Giriş Hortumları Çamaşır ve bulaşık makinelerinin şebeke suyu bağlantılarında kullanılır. Soğuk su ve sıcak su giriş hortumu olarak iki tiptir. Fırat Soğuk su giriş hortumlarının çalışma sıcaklığı 25ºC, sıcak su giriş hortumlarının ise maksimum 90ºC 'dir. Yüksek Mukavemetli Tekstil Takviyesine sahiptir.

PCV Thermo Hortum

Termo-kauçuk su hortumu polyester ip kullanılarak tığ örgü sistemi ile örülmüş, bahçe sulamada kullanılan, güneş ışınlarından zarar görmeyen bahçe sulama hortumlarıdır.Thermo hortumlar her türlü sulama işlerinde kullanılır. Yüksek esneklik özelliğine ve siyah thermo karışımı sayesinde UV dayanımına sahiptir. 

Spiral Çelik Telli Şeffaf Hortum

Spiral çelik telli şeffaf hortumları PVC hammaddesinden üretilen şeffaf çift katlı ve ortasında paslanmaz çelik spiral tel kullanılan hortumlardır. Vakuma dayanımı ve yüksek ürün mukavemetinden dolayı sanayide, tarımda, makinelerde ve diğer çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır.

Oksijen Asetilen Hortumu

Oksijen asetilen hortumları sanayide tüpten tabancaya kadar olan bölümde ara bağlantı hortumu olarak kullanılır. 8 Bar çalışma basıncına dayanıklıdır. Kırmızı ve mavi renk olarak üretilmektedir. Kırmızı renkli Asetilen, mavi renkli Oksijen hortumu olarak kullanılmaktadır.

Evapool Vakum Hortumu

‘‘GÜVEN PLASTİK EVAPOOL HAVUZ HORTUMLARI’’NIN TÜRKİYE’DE TEK ÜRETİCİSİDİR!

 Mavi çizgili beyaz renkli 30 metre rulo adaptörsüz İmalat aşamasında düz profil şeklinde üretilip hortum haline dönüştürülür. Eva hammaddesi ile güçlendirilmiş olup iç yüzeyi yumuşak, yüksek derecede esnek ve düşük hammadde akışkanlığına sahiptir. 38-50 mm çaplarında üretilir. Uzunluğu 30 metredir. Beyaz üzerine mavi çizgili üretilir. Havuz temizliği uygulaması için en ideal çözümdür. Vakum hortumu olarak da kullanılabilir.

50mm EVAPOOL VAKUM HORTUMU ADAPTÖRLÜ (50EVH)

50mm Evapool Vakum Hortumu (50EVH) GÜVEN PLASTİK ‘‘EVAPOOL HAVUZ HORTUMLARI’’NIN TÜRKİYE’DE TEK ÜRETİCİSİDİR! Ekonomik mavi çizgili beyaz renkli 30 metre rulo adaptörlü ve kutu içine paketlenmiş şekilde sevk edilir. İmalat aşamasında düz profil şeklinde üretilip hortum haline dönüştürülür. Eva hammaddesi ile güçlendirilmiş olup iç yüzeyi yumuşak, yüksek derecede esnek ve düşük hammadde akışkanlığına sahiptir. 50 mm çapında ve adatörlü olarak yollanır. Uzunluğu 30 metredir. Beyaz üzerine mavi çizgili üretilir. Havuz temizliği uygulaması için en ideal çözümdür. Vakum hortumu olarak da kullanılabilir.

Orijinal Hortum

Orijinal bahçe Hortumları orijinal hammaddeden üretilerek 3 çeşit et kalınlığında üretilmektedir. Ekonomik bir üründür ve sezonluk kısa kullanım için önerilir. Beş farklı renk seçeneği ile müşterilerimize sunulur.

Örgülü Hortum ( Özel Güven)

Güven Plastik özel güven örgülü bahçe hortumu ''Örgülü Grubu'' bahçe hortumları içerisinde et kalınlığı en kalın ve en mukavim ürün olmasıyla öne çıkar. Bahçe hortumu olmasının yanı sıra, plastik enjeksiyon makineleri, benzeri ekipman ve makinelerde kullanılır. Sıvı ve partikül akış transferinin gözükmesi gerektiği noktalarda en çok tercih edilen ve kullanılan ürünlerden biridir.

Marin Örgülü Hortum

Marin örgülü hortumları çift katlı şeffaf PVC ve kat arasında yüksek mukavemetli polyester iplik kullanılarak , Türkiye’de yalnızca tarafımızdan üretilen AĞ ÖRGÜ sistemi ile güçlendirilmiştir. KULLANIM: Yat , teknelerde, bağ , bahçelerde kullanılmak amaçlı üretilmiştir . Marin örgülü hortumlar , iç katmanı beyaz renk , dış katmanı şeffaf olmak üzere içine güneş ışığı girmemesi için alt katmanı matlaştırılmıştır. Böylece hortumun içinde oluşabilecek olası yosunlaşma engellenmiştir. Örgü Özellikleri : Güven Plastik örgülü hortumları tığ örgülü ve kare örgü şeklinde örülmüştür. İplik Özellikleri :Ürünlerimizde Polyester ip kullanılarak kopma mukavemeti en yüksek seviyelere ulaşmıştır .

Örgülü Bahçe Hortumları

Örgülü hortumları çift katlı şeffaf PVC ve kat arasında yüksek mukavemetli polyester iplik , Türkiye’de yalnızca bizim tarafımızdan üretilen AĞ ÖRGÜ sistemi ile güçlendirilmiştir. KULLANIM: Yat , teknelerde, bağ , bahçelerde kullanılmak amaçlı üretilmiştir . Örgü Özellikleri : Güven Plastik örgülü hortumları tığ örgülü ve kare örgü şeklinde örülmüştür. İplik Özellikleri :Ürünlerimizde Polyester ip kullanılarak kopma mukavemeti en yüksek seviyelere ulaşmıştır

Market Tipi Hortumlar

Market tipi hortumlarımız yüksek kalite olup; 10, 15, 20, 25 metre olmak üzere 4 boy olarak satışa sunulmaktadır. Bahçenizde kolayca kullanabileceğiniz bu ürün tavsiye edildiği şekilde kullanılıp muhafaza edilmesi durumunda uzun yıllar bahçenizin yardımcısı olur. Tavsiyeler: ürün kullanıldıktan sonra toplanmalı ve üzün süre güneşe maruz kalmayacak şekilde muhafaza edilmelidir.

Pulverizatör İlaçlama Hortumu

Pulverizatör İlaçlama hortumu İlaçlama makinelerinde ve özellikle tarla ilaçlanmasında kullanılan hortum çeşididir. 90 bar çalışma basıncına dayanıklıdır.

Çift Kat Renkli Bahçe Hortumu

Çift katlı renkli bahçe hortumlarının iç yüzeyi düz ve pürüzsüz, dış yüzeyi ince kanallar açılarak üretildiğinden hotumun katlanması minimuma indirilmiştir ve yüksek esneklik sağlamıştır. Alt katı mat siyah ve üst katmanı boyuna çizgili olarak üretilen bahçe sulama hortumlarıdır.

PVC Kauçuk Bezli Su Hortumu

Kauçuk bezli su hortumu düşük basınçlı sulama için kullanılan kauçuktan imal edilmiş su hortumudur. Güneş ışınlarına dayanımı yüksektir.

Hortum Ekipmanları

Hortum Bağlantı Elemanları hızlı, güvenilir ve su geçirmeyecek şekilde çalışmak üzere tasarlanmış olup muslukla hortum ya da hortumla aletler arasında kullanıma yöneliktir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR